O nas

Skup się na sprzedaży narzędzi,
my zajmiemy się całą resztą

Bestool to profesjonalna grupa zakupowa stworzona po to, aby łączyć producentów i dystrybutorów narzędzi - ze sklepami internetowymi i stacjonarnymi, sprzedawcami B2B i ekspertami od sprzedaży na Allegro.

Zapewniamy pełen zestaw nowoczesnych narzędzi oraz rozwiązań, które pozwalają znajdować, promować, a następnie sprzedawać i dostarczać narzędzia - prosto do Twoich klientów.

O nas

Nasza misja

W Bestool dostarczamy dedykowane rozwiązania, które w maksymalnym stopniu upraszczają procesy zakupu i sprzedaży narzędzi

Wiemy, że rynek narzędzi jest hermetyczny, mało nowoczesny i skonsolidowany. Pragniemy przełamać te bariery, aby dostęp do niego miały również małe i średnie przedsiębiorstwa. Wierzymy, że zmiana jest możliwa, a jedyne, czego potrzeba, to elastyczność i nowoczesność, jakie zapewniają dopasowane narzędzia i sprawdzone procesy.

Łączymy wieloletnie doświadczenie i unikalne know-how z branży narzędzi z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wszystko po to, aby wspierać zarówno sprzedawców, dystrybutorów, jak i producentów.

O nas

Produkujesz narzędzia
lub jesteś ich dystrybutorem?

Dołącz jako dostawca i zwiększaj swoje zyski,
dzięki nowym kanałom sprzedaży.

Korzyści

Dlaczego warto?

Bestool to nie tylko platforma, na której znajdziesz dziesiątki tysięcy sprawdzonych produktów.

Zwiększamy ich dostępność, maksymalnie upraszczamy procesy sprzedaży i dostaw, a także wpływamy na ostateczny wynik finansowy (ograniczając koszty i podnosząc zyski).

Szerokie możliwości współpracy
Możesz sprzedawać narzędzia za pośrednictwem sklepu stacjonarnego lub online (także Allegro), a nawet prowadzić bezpośrednią sprzedaż do firm (B2B).
Wiele funkcjonalności wspierających prowadzenie sprzedaży
Proste integracje z systemami, automatyzacja tworzenia ofert i dodawania produktów, kontrola sprzedaży i wiele więcej. To tylko kilka przykładów rozwiązań, które ułatwią Ci prowadzenie sprzedaży.
Minimalny wkład własny i niski próg wejścia
Nie musisz posiadać magazynu, a tym bardziej zatowarowywać się “na zapas”. Wszystkie sprzedane przez Ciebie narzędzia możemy wysyłać bezpośrednio z naszych magazynów. Z zachowaniem pełnej anonimowości - tak, aby Twoi klienci nie wiedzieli, że współpracujesz z zewnętrznymi dostawcami.

Co nas wyróżnia

Unikalna oferta
. Dbamy, aby do naszego asortymentu trafiały tylko sprawdzone produkty, które zapewniają wysoką jakość. Wiele produktów znajdziesz tylko u nas!
Anonimowość dostaw
. Obsługujemy procesy logistyczne - jednocześnie dbając o budowanie marek naszych klientów. Ich odbiorcy nie wiedzą, że współpracują z zewnętrznymi magazynami.
Bez konkurencji ze strony Bestool, jak i innych podmiotów
. Sami nie konkurujemy z naszymi sprzedawcami. Wszystkich naszych partnerów dobieramy w taki sposób, aby jak najbardziej ograniczyć ryzyko konkurowania między nimi.

Uzyskaj dostęp do oferty ponad 100 000 produktów od 300+ marek z całego świata

Wszystkie dostępne za pomocą intuicyjnego systemu, dzięki któremu zadbasz o sprawne ofertowanie i szybszą obsługę swoich klientów. A to wszystko za pomocą kilku kliknięć!

WeraSTAHLWILLEAMFKing TonyBAHCOTeng ToolsKNIPEXPFERDGEDOREWihaMüllerVSM

Zyskaj ekskluzywny dostęp do wybranych marek

Chcesz poszerzyć asortyment swojego sklepu internetowego? Dołącz do naszych partnerów i skorzystaj z możliwości sprzedaży wybranych produktów.

Jak zacząć?

Zobacz, jak zostać naszym partnerem w 3 prostych krokach.

1

Rejestracja

Wypełnij krótką ankietę rejestracyjną, którą znajdziesz tutaj.
2

Decyzja

Maksymalnie w ciągu 2 dni otrzymasz od nas odpowiedź wraz z dalszymi instrukcjami.
3

Sprzedaż

Zacznij korzystać z platformy i regularnie podnoś wyniki sprzedażowe swojej firmy.

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.