KNIPEX

KNIPEX

Knipex, to marka, która od początku swojego istnienia produkuje wysokiej jakości szczypce w Wuppertalu na terenie Niemiec. Innowacyjne narzędzia sygnowane logiem tej firmy to pewność wydajnej pracy oraz wysokiej niezawodności. I właśnie dlatego są one stosowane na całym świecie. Poznaj zalety współpracy z Bestool i nawiąż z nami współpracę.

Popularne produkty

Zobacz więcej →

Chcesz zacząć sprzedawać produkty marki KNIPEX?

Dowiedz się więcej o współpracy z Bestool.

Marka Knipex – poznaj bliżej narzędzia sygnowane logiem tej firmy

Knipex jest znanym producentem szczypiec, które trafiają do warsztatów i pracowni na całym świecie. Profesjonalizm tej rodzinnej marki został wypracowany przez 140 lat i wciąż jest udoskonalany.

Klienci indywidualni oraz firmy, którzy stosują narzędzia Knipex, doceniają ją za możliwość efektywnej i bezpiecznej pracy.

Narzędzia niemieckiego producenta są bezustannie udoskonalane, by mogły sprostać oczekiwaniom współczesnych klientów.

Ponadto firma wciąż wprowadza do sprzedaży nowe szczypce, by oferta mogła być różnorodna i zaspokajała potrzeby współczesnych specjalistów.

Jakie szczypce możesz zamówić od firmy Knipex?

W ofercie tego niemieckiego producenta znajdziesz między innymi asortyment do zagniatania, szczypce do pierścieni osadczych, różne rodzaje szczypców tnących i chwytających. Wśród najczęściej wybieranych produktów znajdują się również szczypce nastawne do rur oraz szczypce do ściągania izolacji. 

Szeroka oferta

Dzięki szerokiej ofercie marki Knipex otrzymujesz pewność, że bez względu na to, jaki typ szczypców potrzebujesz, znajdziesz je z logiem tego niemieckiego producenta.

Jakość i precyzja

Bez cienia ryzyka możesz postawić na jakość oraz precyzję wykonania marki Knipex, oraz konkurencyjne ceny, które gwarantuje platforma Bestool. 

Największe wartości marki Knipex. Sprawdź, dlaczego warto.

Firma Knipex ma nieposzlakowaną opinię, ponieważ bezustanie dba o jakość produkowanych narzędzi. Oto najważniejsze zalety akcesoriów sygnowanych logiem tej marki:

Szeroki asortyment — bez względu na to, jakich szczypiec potrzebujesz, znajdziesz je w Knipex.

Precyzja wykonania — każdy rodzaj szczypców został wykonany ze starannie wyselekcjonowanej stali, więc klienci otrzymują gwarancję niezawodności.

Bezproblemowe wsparcie — na każdym etapie sprzedaży otrzymujesz wsparcie kadry Bestool, a wszystkie narzędzia są objęte gwarancją producenta przez wiele miesięcy.

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.