Sprzedajesz bezpośrednio do firm?

Poszerz ofertę i zapewnij swoim odbiorcom imponujący wybór produktów - tylko od sprawdzonych, zaufanych i renomowanych marek z całego świata.

Zapewnimy Ci dostęp do intuicyjnej platformy zakupowej oraz wyposażymy w nowoczesne rozwiązania, które ułatwią oraz przyspieszą procesy zdobywania nowych klientów.

Dla sprzedaży bezpośredniej

Otrzymaj dostęp do szerokiego asortymentu, który łatwo dopasujesz do swoich klientów

Bestool oferuje wszystko w 1 miejscu. Zyskasz możliwość wyboru spośród 100 000+ produktów, renomowanych marek z całego świata

Twórz spersonalizowane katalogi i oferty handlowe, którym nie da się powiedzieć “NIE”

Nasza platforma pozwoli Ci na szybkie i sprawne przygotowywanie w pełni indywidualnych ofert, w których umieścisz logo swojej firmy - i to na własnej domenie.

Sięgnij po kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów

Skonsultuj z nami swoją strategię oraz potencjalne możliwości lub zapytaj, o co tylko zechcesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Korzyści dla sprzedawców bezpośrednich do firm

Dlaczego warto?

Kompletne wsparcie procesu sprzedaży

Korzystasz z dedykowanych narzędzi, które ułatwiają i przyspieszają pracę. Maksymalnie w kilka minut przygotujesz ofertę, łatwo ustawisz poziom marż oraz dowiesz się, ile dokładnie zarobisz. Ponadto, Twój klient będzie mógł zaakceptować ofertę przez Internet, a Ty jednym kliknięciem ją zrealizujesz.

Przystępne warunki finansowe - bez zamrażania funduszy

Osobiście ustalasz poziom marż za konkretne produkty i możesz zamawiać narzędzia dopiero wtedy, gdy masz zdecydowanego klienta. Dodatkowo, nie pobierzemy od Ciebie żadnej opłaty związanej z użytkowaniem platformy.

Obsługa zamówień “od A do Z”

Skup się na pozyskiwaniu klientów i sprzedaży, a my odpowiemy za resztę: pakowanie, wysyłkę, obsługę oraz zwroty. Dostawy są w pełni anonimowe, aby Twoi partnerzy nie wiedzieli, że współpracujesz z zewnętrzną hurtownią!

Bez minimum logistycznego

Nie nakładamy na Ciebie żadnych limitów. Zrealizujemy zamówienia, nawet jeśli Twoi klienci zdecydują się na zakup pojedynczych sztuk.

Niskie bariery wejścia - bez zatowarowywania się “na zapas”

Nie musisz inwestować swoich środków na zakup towarów ani wynajem powierzchni magazynowych. Wystarczy, że posiadasz umiejętności i doświadczenie w sprzedaży narzędzi.

Przyjazne rozliczenia

Swoje zakupy rozliczysz za pomocą wygodnych faktur zbiorczych (maksymalnie 5 w trakcie miesiąca). W razie potrzeby - skorzystasz z przystępnego kredytu kupieckiego

Jak to działa?

Umów się na 30-minutowe konsultacji, w trakcie których przekażemy Ci niezbędne informacje o Bestool. Resztę załatwisz w 3 prostych krokach.

1

Rejestracja

Wypełnij krótką ankietę rejestracyjną, którą znajdziesz tutaj.
2

Decyzja

Maksymalnie w ciągu 2 dni otrzymasz od nas odpowiedź wraz z dalszymi instrukcjami.
3

Sprzedaż

Po akceptacji od razu otrzymasz dostęp do pełnej oferty i zaczniesz sprzedawać renomowane produkty.

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.