Sprzedajesz na Allegro
lub chcesz zacząć?

Zyskaj dostęp do tysięcy sprawdzonych narzędzi, które zaczniesz sprzedawać na jednym z największych portali w Polsce.

Dzięki Bestool tylko w 1 miejscu znajdziesz i wybierzesz produkty, ustalisz swoje marże, a następnie stworzysz oferty, które będą gotowe do wystawienia na Allegro. Za pomocą dosłownie kilku kliknięć!

Dla sprzedawców Allegro

Zwiększ swoją widoczność na Allegro i daj odbiorcom jeszcze szerszy wybór

Dzięki Bestool otrzymasz dostęp do 100 000+ produktów, które umieścisz na swoich aukcjach za pomocą kilku prostych kliknięć.

Generuj większe zyski – bez dodatkowych nakładów czasu i pieniędzy

Oszczędzaj na magazynowaniu i obsłudze zamówień. Wysyłaj towary od siebie lub współpracuj z nami w modelu dropshippingowym.

Skorzystaj z szybkiej i wygodnej integracji

Wystarczy kilka kliknięć, aby przygotować, zaimportować, a następnie - sprawnie wystawić nawet kilka tysięcy aukcji na Allegro.

Korzyści dla sprzedawców Allegro

Dlaczego warto?

Argument o optymalizacji sprzedaży

Dostęp do naszej platformy posiadają wyłącznie zweryfikowani sprzedawcy. Takie podejście sprawi, że unikniesz tzw. “masowości”, a co za tym idzie - lepiej na tym zarobisz.

Świetne warunki finansowe

Jako grupa zakupowa uzyskujemy lepsze warunki, co zapewni Ci jeszcze atrakcyjniejsze ceny. Ponadto nie będziemy pobierać od Ciebie żadnych opłat związanych z korzystaniem z platformy.

Kompleksowa obsługa zamówień

Możesz zamawiać towar na swój magazyn lub korzystać z naszego. Chętnie zajmiemy się całą logistyką, w tym: pakowaniem, wysyłką oraz obsługą zwrotów.

Niski próg wejścia i brak minimum logistycznego

Jedyne, czego potrzebujesz, to doświadczenie w sprzedaży narzędzi. Za całą resztę odpowie nasz zespół. Nie nakładamy żadnych limitów - możesz sprzedawać nawet pojedyncze sztuki.

Szybka i wygodna integracja

Wystarczy kilka kliknięć, aby przygotować, zaimportować, a następnie - sprawnie wystawić nawet kilka tysięcy aukcji na Allegro

Przystępne formy rozliczenia

Całość rozliczysz za pomocą zbiorczych faktur (maksymalnie 5 miesięcznie), a także skorzystasz z opcji kredytu kupieckiego.

Jak to działa?

Skorzystaj z 30-minutowych konsultacji, w trakcie których przekażemy Ci kluczowe informacje na temat naszej platformy oraz odpowiemy na Twoje pytania. Wszystko załatwisz w 3 krokach.

1

Rejestracja

Wypełnij krótką ankietę rejestracyjną, którą znajdziesz tutaj.
2

Decyzja

Maksymalnie w ciągu 2 dni otrzymasz od nas odpowiedź wraz z dalszymi instrukcjami.
3

Sprzedaż

Zacznij korzystać z platformy i regularnie podnoś wyniki sprzedażowe swojej firmy.

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.