STAHLWILLE

STAHLWILLE

STAHLWILLE to wiodący producent kompleksowego wyposażenia fabryk, warsztatów i nie tylko - specjalizujący się w projektowaniu i tworzeniu trwałych, niezawodnych oraz profesjonalnych narzędzi. Dołącz do nas już dziś, aby wzbogacić swój asortyment i zapewnić Twoim klientom dostęp do świetnej jakości kluczy oraz innych produktów właśnie tej marki.

Popularne produkty

Zobacz więcej →

Chcesz zacząć sprzedawać produkty marki STAHLWILLE?

Dowiedz się więcej o współpracy z Bestool.

Producent narzędzi STAHLWILLE – co warto o nim wiedzieć?

STAHLWILLE to niemiecka firma, która już od ponad 150 lat na świecie i od ponad 20 lat w Polsce, oferuje sprawdzone narzędzia. Obecnie zatrudnia około 600 pracowników, którzy dbają o to, aby rozwiązania tej marki trafiały do 90+ różnych krajów. Asortyment tej firmy cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów, którzy doceniają go za jakość, precyzję i solidność.

Szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi

Łącznie asortyment marki STAHLWILLE to blisko 4000 różnorodnych narzędzi, które zostały podzielone na 11 kategorii. Dzięki temu każdy specjalista z powodzeniem znajdzie to, co potrzebuje, aby sprawnie wykonywać swoje obowiązki. Natomiast Ty, jako sprzedawca, zyskasz szeroki wachlarz rozwiązań, które łatwo dopasujesz do preferencji swoich klientów.

Co znajdziesz w ofercie narzędzi od STAHLWILLE?

W asortymencie STAHLWILLE znajdziesz chociażby takie produkty, jak: klucze, wkrętaki, szczypce, ściągacze, nasadki, młotki, pilniki, przecinaki oraz całą gamę specjalistycznych narzędzi do samochodów, czy też profesjonalnego wyposażenia fabryk i warsztatów. Ponadto, oprócz pojedynczych rozwiązań, ten niemiecki producent daje również dostęp do gotowych zestawów narzędzi - dostępnych w formie poręcznych skrzynek, walizek, a nawet całych wózków.

Dlaczego warto sprzedawać produkty STAHLWILLE?

Do ich kluczowych zalet możemy zaliczyć:

Doskonałe parametry użytkowe, które tylko stanowią potwierdzenie jakości, z jakiej słyną te niemieckie produkty. 

Imponujący asortyment, czyli kilka tysięcy produktów, spośród których Twoi klienci łatwo wybiorą i zamówią to, czego potrzebują.

Kompleksowe wsparcie – oferowane zarówno bezpośrednio przez producenta, jak i platformę Bestool.

Te aspekty oznaczają z kolei, że dzięki rozszerzeniu Twojej oferty o produkty STAHLWILLE, nie tylko poszerzysz grono swoich potencjalnych klientów, ale również wpłyniesz na zwiększenie przychodów całej Twojej firmy.

W jaki sposób możesz zacząć sprzedawać narzędzia od STAHLWILLE?

Prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy, sprzedajesz na Allegro, a być może zajmujesz się sprzedażą bezpośrednią w sektorze B2B? Jeśli posiadasz doświadczenie w handlu narzędziami - zapoznaj się z ofertą współpracy z naszą platformą Bestool.

Oprócz bogatego asortymentu tylko wysokiej klasy produktów, zapewnimy Ci również pełne wsparcie operacyjne. Otrzymasz między innymi dostęp do nowoczesnej platformy, która umożliwi Ci sprawną integrację z Twoimi kanałami sprzedaży, a także usprawni procesy wysyłki i rozliczeń.

1

REJESTRACJA

Wypełnij krótką ankietę rejestracyjną, którą znajdziesz tutaj.

2

DECYZJA

Maksymalnie w ciągu 2 dni otrzymasz od nas odpowiedź wraz z dalszymi instrukcjami.

3

SPRZEDAŻ

Zacznij korzystać z platformy i regularnie podnoś wyniki sprzedażowe swojej firmy.

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.