AMF

AMF

AMF to marka, która pochodzi z Niemiec. Obecnie specjalizuje się w produkcji profesjonalnych imadeł, kluczy nasadowych, systemach mocowania oraz dźwigniach. Postaw na innowacyjne rozwiązania oraz optymalny poziom precyzji wykonania poszczególnych elementów. Doceń narzędzia AMF za nowoczesny system QuickSpan — świadomie wybierz profesjonalizm i wytrzymałość. 

Popularne produkty

Zobacz więcej →

Chcesz zacząć sprzedawać produkty marki AMF?

Dowiedz się więcej o współpracy z Bestool.

Marka AMF – cechy charakterystyczne producenta o światowej renomie

AMF tools to marka, która powstała w 1980 roku. Od początku najważniejszym celem tej firmy jest spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Sprawdzone rozwiązania i bezawaryjne systemy w narzędziach gwarantują szybką i sprawną pracę. Ponadto ten niemiecki producent akcesoriów warsztatowych bezustannie doskonali się w podnoszeniu standardów w stosowanych i popularnych już technologiach.

Kategorie produktowe zawierają narzędzia i akcesoria, które każdego dnia są stosowane w firmach usługowych w wielu niezwiązanych z sobą branżach. 

Co znajdziesz w kategorii z narzędziami AMF?

Zaciski szybkowymienne

W ofercie AMF znajdziesz między innymi narzędzia ręczne takie jak zaciski szybkowymienne, klucze hakowe, śruby dwustronne, śruby od rowków teowych, łapy dociskowe oraz klucze do nakrętek z otworami czołowymi. 

I wiele innych

Wśród licznych produktów w katalogach znajdują się również nakrętki sześciokątne, teowniki, dociski szybkomocujące, śruby dwustronne, podkładki stożkowe, klucze hakowe orz wiele innych. 

Mocne strony narzędzi AMF dostępnych w Polsce

Do zalet marki AMF z pewnością warto zaliczyć poniższe cechy:

Bezawaryjność — to pewność, że wykonywanie poszczególnych czynności będzie trwało krótko i sprawnie.

Wysoka precyzja — dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań narzędzia AMF zapewniają wysoką precyzję w wykonywaniu poszczególnych czynności. 

Profesjonalne wsparcie — na każdym etapie pracy z marką AMF otrzymujesz wsparcie ze strony producenta oraz pracowników platformy Bestool.

W jaki sposób nawiązać współpracę B2B z marką AMF?

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży na platformach internetowych (np. Allegro) lub prowadzisz sprzedaż bezpośrednią dla klientów z sektora B2B i cieszysz się dobrą opinią wśród swoich kontrahentów możesz nawiązać współpracę z platformą sprzedażową Bestool.

Gwarantujemy dostęp do szerokiego asortymentu oraz wsparcie z zakresu rozliczeń, narzędzi logistycznych oraz pomoc operacyjną.

1

REJESTRACJA

Wypełnij krótką ankietę rejestracyjną, którą znajdziesz tutaj.

2

DECYZJA

Maksymalnie w ciągu 2 dni otrzymasz od nas odpowiedź wraz z dalszymi instrukcjami.

3

SPRZEDAŻ

Zacznij korzystać z platformy i regularnie podnoś wyniki sprzedażowe swojej firmy.

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.