Sky-Shop

Sky-Shop

Sky-Shop to wszechstronne oprogramowanie, które umożliwia rozpoczęcie, prowadzenie oraz stały rozwój działalności w sektorze e-commerce. Narzędzie pozwala stworzyć własny sklep internetowy, jak również prowadzić sprzedaż online za pomocą zewnętrznych serwisów (tzw. marketplace typu Allegro). Z powodzeniem zintegrujesz je również z platformą Bestool, co pozwoli Ci sprzedawać wysokiej klasy narzędzia - wygodnie, szybko i efektywnie.

Korzyści

Dlaczego warto skorzystać z Sky-Shop?

Zapoznaj się z kluczowymi zaletami integracji dostępnej na platformie Bestool.

Niezwykła prostota użytkowania
Całe narzędzie jest przejrzyste oraz intuicyjne, dzięki temu z jego obsługą poradzą sobie nawet najmniej zaawansowani użytkownicy.
Mnóstwo gotowych integracji
Z powodzeniem połączysz się nie tylko z Bestool, ale również szeregiem innych niezbędnych w branży e-commerce narzędzi.
Stały dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego
Do Twojej dyspozycji będzie zespół doświadczonych ekspertów, którzy odpowiedzą praktycznie na każde pytanie i udzielą niezbędnego wsparcia.

Integracja Sky-Shop z Bestool - krok po kroku

1

Zaloguj się

Wejdź na swoje konto Bestool i wybierz z menu zakładkę “Integracje”.
2

Włącz

Aktywuj Sky-Shop i skopiuj specjalny token, który wyświetli się na Twoim ekranie.
3

Zintegruj

Umieść link z tokenem w odpowiednim polu w integracji Sky-Shop z Bestool.

Ważne: czasami trzeba odczekać kilka godzin, aż integracja zacznie w pełni działać.

Chcesz rozpocząć sprzedaż produktów przy użyciu integracji z Sky-Shop?

Dowiedz się więcej na temat współpracy z platformą Bestool.

Czym jest Sky-Shop?

Sky-Shop stanowi oprogramowanie oferujące kompleksowe rozwiązania związane z prowadzeniem sprzedaży w Internecie. Z jednej strony pozwala na stworzenie oraz prowadzenie e-sklepu, z drugiej natomiast – daje możliwość wykorzystywania również innych kanałów sprzedaży (np. Allegro bądź Facebook). Obecnie oferuje kilka tysięcy gotowych integracji - dotyczących zarówno systemów płatności, księgowości, realizowania dostaw, współpracy z platformami typu marketplace, porównywarek cen, opinii, a także prowadzenia działań marketingowych. Oczywiście, omawiane narzędzie pozwala również przeprowadzić sprawną i wygodną integrację z naszą platformą Bestool.

Dlaczego warto wziąć pod uwagę integrację z tym rozwiązaniem?

Do kluczowych zalet przemawiających za skorzystaniem z tego typu integracji, możemy zaliczyć:

Oszczędność czasu oraz pieniędzy
- atrakcyjne abonamenty oraz sprawna obsługa powodują, że korzystanie z Sky-Shop po prostu się opłaca!
Dostęp do wszystkich kluczowych funkcji z 1 miejsca
- oprogramowanie Sky-Shop zapewnia praktycznie wszystkie funkcjonalności, które mogą być niezbędne do prowadzenia biznesu e-commerce – i to bez względu na obszar działania czy specyfikę sprzedawanego asortymentu.
Lepsza kontrola działań firmy
- wszystkie te aspekty dają okazję do uporządkowania wielu obszarów działalności.

Jak możesz wykorzystać połączenie Sky-Shop i Bestool?

Prowadzisz sprzedaż stacjonarną lub przez Internet i stale poszukujesz biznesowych szans, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę i zaczniesz zarabiać jeszcze więcej? Jeśli możesz pochwalić się dodatkowo doświadczeniem w handlu narzędziami - zapoznaj się z ofertą współpracy z platformą Bestool. Zapewniamy dostęp do bogatego asortymentu, profesjonalne wsparcie, jak również możliwości swobodnej integracji (m.in. przy użyciu oprogramowania Sky-Shop). A to zaledwie kilka wybranych zalet, na jakie możesz liczyć, gdy dołączysz do grona naszych partnerów!

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.