RedCart

RedCart

RedCart to oprogramowanie zaprojektowane z myślą o prowadzeniu i rozwoju sprzedaży online - zarówno za pomocą własnego sklepu internetowego, platform marketplace, jak i w modelu dropshippingowym. Prosto zintegrujesz je także z Bestool, co otworzy przed Tobą możliwości sprzedaży profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi.

Korzyści

Dlaczego warto skorzystać z RedCart?

Sprawdź najważniejsze zalety tego typu rozwiązania, które możesz zintegrować z naszą platformą.

Wszystko, czego potrzebujesz – w 1 miejscu
RedCart posiada gotowe integracje z kluczowymi rozwiązaniami do sprzedaży, marketingu, dostaw, rozliczeń i wielu innych.
Wiele możliwości sprzedaży
Łatwo połączysz się z Bestool i innymi, dzięki czemu będziesz w stanie sprzedawać towar tak, jak chcesz – w sklepie, na zewnętrznych platformach oraz w dropshippingu.
Profesjonalny support
Otrzymasz stałe wsparcie doradców, którzy będą do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tylko zajdzie taka konieczność.

Integracja RedCart z Bestool - krok po kroku

1

Zaloguj się

Wejdź na swoje konto Bestool i wybierz z menu zakładkę “Integracje”.
2

Włącz

Aktywuj RedCart i skopiuj specjalny token, który wyświetli się na Twoim ekranie.
3

Zintegruj

Umieść link z tokenem w odpowiednim polu w integracji RedCart z Bestool.

Ważne: nieraz należy odczekać kilka godzin, aż integracja zacznie w pełni działać.

Chcesz rozpocząć sprzedaż produktów przy użyciu integracji z RedCart?

Poznaj detale związane ze współpracy z platformą Bestool.

Czym jest RedCart?

RedCart to polski produkt stworzony z myślą o wspieraniu osób oraz firm zajmujących się szeroko pojętą sprzedażą online. Poza dostarczaniem możliwości budowy własnego sklepu internetowego, gotowych integracji (m.in. z Bestool), jak i prowadzenia sprzedaży w wielu innych kanałach - omawiana platforma daje dostęp do całego wachlarza narzędzi wspierających zarówno promocję oraz sprzedaż w sieci.

Możliwości RedCart są bardzo szerokie. Poza klasyczną obsługą e-commerce, zapewnia on bowiem także usługi związane z utrzymaniem i bezpieczeństwem sklepów, gotowe narzędzia do marketingu, a nawet usługi graficzne.

Dlaczego warto zintegrować się właśnie z tym oprogramowaniem?

Zaletami, które zasługują na szczególną uwagę oraz uznanie, są:

Bogactwo i wszechstronność dostępnych opcji
- praktycznie w 1 miejscu znajdziesz wszystko, co niezbędne do prowadzenia biznesu. Dzięki temu poprawisz efektywność, a jednocześnie oszczędzisz - czas i pieniądze.
Bardzo prosta i intuicyjna obsługa
- zarówno zaprojektowanie, prowadzenie, jak i integracja sklepu na RedCart są wyjątkowo łatwe.
Kompleksowe wsparcie techniczne i nie tylko
- a jeśli mimo wszystko jakaś czynność sprawi Ci problem – wystarczy, że sięgniesz po wsparcie doświadczonego supportu.

Jak możesz wykorzystać potencjał połączenia Bestool i RedCart?

Prowadzisz swój biznes polegający na sprzedaży online lub stacjonarnej, a Twój asortyment stanowią m.in. narzędzia? Jeśli chcesz rozwinąć swoją działalność i zyskać nowe szanse, to koniecznie sprawdź ofertę współpracy z naszą platformą Bestool.

Czeka na Ciebie dostęp do sprawdzonego asortymentu od renomowanych producentów, szeroki zakres profesjonalnego wsparcia oraz gotowe narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu.

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.