Baselinker

Baselinker

BaseLinker to w pełni zaawansowane narzędzie, które pozwoli Ci na przeprowadzenie sprawnej i szybkiej integracji Twojego serwisu z praktycznie dowolnym oprogramowaniem, portalem lub inną platformą. Dołącz do Bestool i obsługuj swoją sprzedaż internetową - wygodnie i tylko z jednego miejsca.

Korzyści

Dlaczego warto skorzystać z BaseLinkera?

Zapoznaj się z kluczowymi zaletami integracji dostępnej na platformie Bestool.

Szybka, wygodna i intuicyjna obsługa
Całą integrację przeprowadzisz w zaledwie 3 prostych krokach, które opisaliśmy w poniższej instrukcji.
Wszystkie najważniejsze integracje w 1 miejscu
Połączysz z sklepem online lub platformą e-commerce, systemem płatności, jak i popularnymi firmami kurierskimi.
Stałe wsparcie doświadczonych ekspertów
Otrzymasz dostęp do dedykowanej pomocy przy integracji i konfiguracji – zawsze, gdy tylko będzie potrzebna.

Integracja BaseLinkera z Bestool - krok po kroku

1

Zaloguj się

Wejdź na swoje konto Bestool i wybierz z menu zakładkę “Integracje”.
2

Włącz

Aktywuj BaseLinkera i skopiuj specjalny token, który wyświetli się na Twoim ekranie.
3

Zintegruj

Umieść link z tokenem w odpowiednim polu w integracji BaseLinkera z Bestool.

Ważne: czasami trzeba odczekać kilka godzin, aż integracja zacznie w pełni działać.

Chcesz zacząć sprzedawać produkty dzięki integracji za pomocą BaseLinkera?

Dowiedz się więcej o współpracy z Bestool.

Czym jest BaseLinker?

BaseLinker to tzw. integrator, który w swoim zastawieniu posiada blisko 800 różnorodnych - i już gotowych integracji. Tak szeroki zakres pozwala na sprawne połączenie zarówno z popularnymi sklepami internetowymi (na silnikach Shoper, WooCommerce, PrestaShop i innych), jak i wiodącymi serwisami typu marketplace (w tym: Allegro, Ebay czy Amazon).

Jednak na tym możliwości związane z wykorzystaniem BaseLinkera w Twoim biznesie wcale się nie kończą. Obok samych serwisów oraz platform, umożliwia on sprawne połączenie z firmami kurierskimi (InPost, UPS, DPD, Poczta Polska itp.), systemami księgowymi i ERP, czy wreszcie – licznymi aplikacjami (służącymi do komunikacji czy szeroko pojętego marketingu). Z powodzeniem łączy się także z hurtowniami, dzięki czemu stanowi także doskonały sposób na prowadzenie biznesu w modelu dropshippingowym.

Dlaczego warto zainteresować się integracją przy użyciu tego narzędzia?

Za wdrożeniem i wykorzystaniem tego rozwiązania przemawia fakt, że BaseLinker:

Oszczędza czas i pieniądze
- posiada wbudowane połączenia, dzięki czemu nie musisz angażować dodatkowych środków czy pracy specjalistów od integracji. Wszystko to załatwisz dosłownie za pomocą kilku kliknięć!
Usprawnia procesy
- jednym z ogromnych atutów BaseLinkera jest fakt, że to narzędzie pozwala automatyzować wiele działań, które do tej pory były wykonywane manualnie. Komunikacja z klientami, zmiana statusów poszczególnych zamówień, drukowanie dokumentacji, a nawet wystawianie faktur. To tylko kilka z wielu przykładów możliwości tego narzędzia.
Porządkuje działania firmy
- pozwala skupić wszystkie aktywności, a to wszystko przy pomocy jednego, intuicyjnego i wygodne panelu do obsługi.

Jak możesz zacząć?

Zajmujesz się sprzedażą online lub stacjonarną i szukasz nowych możliwości, które poszerzą Twoje horyzonty i pozwolą zarabiać więcej? Jeżeli masz doświadczenie w handlu narzędziami - sprawdź ofertę współpracy z platformą Bestool.

Bogaty asortyment, wsparcie operacyjne oraz oczywiście - szerokie możliwości integracji (także za pomocą narzędzia BaseLinker). To tylko kilka korzyści, jakie da Ci dołączenie do naszych partnerów!

Sprawdź bazę wiedzy

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami i zdobywaj nowe informacje oraz kompetencje z zakresu e-commerce, dropshippingu i wielu innych obszarów.

Dołącz do odbiorców naszego newslettera

Zostaw swój adres e-mail i zapisz się na nasz darmowy newsletter. Otrzymasz od nas paczkę wiedzy, która pozwoli Ci rozwijać Twój biznes i zarabiać jeszcze więcej.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę prywatności. Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na Politykę Prywatności oraz chcę otrzymywać informacje marketingowe od Bestool. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.